Modlitby za Skalu

Milovaní Skaláci!

Naše spoločenstvo SKALA Rodín, sa rozrastá rýchlym tempom. Je to Božie dielo, cez ktoré Otec napĺňa túžbu svojho srdca: zachrániť a vybudovať silné rodiny v tomto svete. Tento rok 2018 vnímame, že Boh nás pozýva k hlbšej modlitbe, preto sme na januárovom dni spoločenstva vyhlásili ROK MODLITBY v SKALE.  Prvou príležitosťou ponoriť sa do hĺbky modlitby a nazrieť do Otcovho srdca budú Modlitby za SKALU 24/7, ktorými zároveň otvoríme činnosť sídla (SRDCA) SKALY v Novom Ruskove. Bude to príležitosť posvätiť modlitbami dom postavený z múrov, ale aj jej duchovný dom, ktorý tvoríme my všetci. 

Reťazou nepretržitej modlitby, chceme 168 hodín na jednom mieste prebývať v Božej prítomnosti a nechať sa zalievať prúdom jeho milosti. Kto sa chce zapojiť do týchto modlitieb, nech si rezervuje daný čas pre seba ( rodinu,  kruh,  alebo inú partiu ) formou elektronického časového harmonogramu na stránke skalarodin.sk  .

Modlitby budú prebiehať od 12.2 do 18.2.2018. Je to národný týždeň modlitieb za manželstva a zároveň začiatok veľkého pôstu.

Verím, že to bude veľmi požehnaný čas! 

Váš o. Peter s rodinou.

POZRIEŤ SI ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH

[tb-calendar]

 

Zdieľať stránku

Facebook
E-mailom
Pinterest
WhatsApp